ЧОМУ ПОТРІБНО ПІХТИ ДО ГРУЗІЇ

ЧОМУ ПОТРІБНО ПІХТИ ДО ГРУЗІЇ

навколо грузії

Після російської трансформації в 1917 році Грузія стала приватною співдружністю під німецькою безпекою. Відповідно до «Глобусної битви I», Грузія фактично була втягнута та анексована через Радянський Союз у 1922 році, в кінцевому підсумку опинившись у складі своїх республік. У 1980-х роках виник, а також швидко розширився рух самозабезпечення, що призвело до відділення Грузії від Радянського Союзу в квітні 1991 року. Більшість наступних років пострадянська Грузія боролася з фінансовою дилемою, політичною нестабільністю, етнічна суперечка, а також сепаратистські бої в Південній Осетії та Абхазії. Дотримуючись безкровної Посиленої трансформації в 2003 році, Грузія активно проводила прозахідну міжнародну політику; він представив набір як автономних, так і фінансових реформ, спрямованих на поєднання прямо з Міжнародним НАТО та Союзом. Позиціонування країни на західній стороні швидко призвело до погіршення зв’язків разом з Росією, що призвело до російсько-грузинської битви 2008 року; Росія фактично тому, що фактично населяла частину Грузії.

Саме для чого вам потрібно їхати в Грузію, ласкаво просимо додому

1. Supra: звичайне грузинське задоволення

Одним з найкращих методів дізнатися більше про націю є її власна їжа. Власне кажучи, якщо ви не спробували грузинську супру або навіть не побалувати себе, ви не вміли впоратися з усіма потребами Грузії. Регіональний сирний хліб насправді називають хачапурі, одним з найбільш відомих є насправді Аджарський хліб. Це спечений хліб, наповнений липким, розмороженим, апетитним сиром сулгуні, цілим яєчним жовтком, а також шматочками вершкового масла. Дійсно, це центральне, але тому смачне.

2. Далекі гірські міста

Далекі райони Хевсуреті, а також Тушеті на Кавказьких пагорбах насправді є домом для чудових середньовічних міст разом із невеликими кварталами, які все ще зберігають свої старі язичницькі звичаї. Дороги, що збільшуються прямо внизу, насправді є адреналіном. Зруйнована фортеця Мутсо, а також переговори Шатілі в Хевсуреті виглядають як одна річ, яку пояснив Дж.Р.Р. Толкін. Колекція значно відрізняється від пагорбів, тому вони поблизу Чечні, ви можете легко побачити прикордонні захисники, які крокують хребтом.

3. Найунікальніша галерея Європи

Щоб дізнатися про спосіб життя старого Джо, відвідайте рідне місто Сталіна, Горі, а також дивовижну галерею Йосипа Сталіна. Звичайно, не може бути жодних рекомендацій щодо чисток попереднього радянського лідера за невеликою кулуару, які не включали б у поїздку, але, безумовно, є багато фотографій Сталіна, серед яких новатор обирає себе. Безперечно, насправді існують різні скульптури, його маска фатальності, килими, а також фрески, включаючи угоду з лідером, його індивідуальний свіжий вагон потягу, а також – туристичне місце знаменитостей – його однокімнатний будинок молоді, захищений в ідеальній проблемі. .

4. Чудові, а також старі церкви

Грузія прийняла християнство в 324 році нашої ери, а також у нації є багато чудових церков, а також соборів у дивовижних місцях. Незалежно від того, чи це веб-сайти базиліки Светіцховели в Мцхети, що входять до списку світової спадщини ЮНЕСКО, чи навіть базиліка Баграті в Кутаїсі, чи навіть чудовий схил пагорба, провідний місцевість релігії в Казбегі, грузинські церкви ніколи не зможуть перефарбувати красиву фотографію.

5. Особистість, а також грузинська дружелюбність

На перший погляд, грузини можуть здатися великою кількістю, проте більшість із них насправді привабливі та типові. Для грузин відвідувач насправді є духовною точкою, а також вони часто відмовляються від свого методу, щоб допомогти вам. Їхня щедрість і доброзичливість, безумовно, часто отримають чудові пропозиції страв, а також набагато більше beverage.georgia вітає вас